Meist

  

Sihtasutuse Narva Linnaelamu põhilisteks eesmärkideks on munitsipaalelamufondi haldamine ja kasutamine. Halduses on linna 6 ühiselamut ning munitsipaalkorterid linna elumajades.

Asutajad:
Narva linn

Nõukogu:
 Mihhail Stalnuhhin, Viktoria Lutus,  Aleksandr Jefimov

Osakonnad:
Üürilepingute sõlmimise osakond
Juriidiline osakond
Raamatupidamine

Põhilised tegevusalad:

peab arvestust isikute üle, kellel puudub eluruum või selle kasutusõigus, samuti kes vajab abi elamistingimuste parendamises, vastavalt Narva linnavolikogu kinnitatud korrale.
võtab endale munitsipaalelamufondi töödega seotud kohustused alates Linnavaraametilt talle vara haldusse üleandmise hetkest.
vormistab eluruumi vahetust ning kasutusõiguse andmist vastavalt Narva linnavolikogu kinnitatud eeskirjadele.
peab munitsipaalelamufondi registrit.
täidab munitsipaalelamufondi üürileandja funktsioone.
sõlmib ühiselamute majandamise lepinguid ning teostab kontrolli nende täitmise üle.
teeb pidevat koostööd Sotsiaalabiameti, politsei, mittetulundusühingutega probleemsete perede küsimuste ja teiste küsimuste lahendamise osas.
täidab korteriühistu liikme kohustusi majades, kus on loodud korteriühistud ning eluruumide omaniku kohustusi majades, kus maja haldamist teostab Haldaja.
teeb koostööd korteriühistute ning korteriomanike ühendustega.
osutab konsultatsioonilist, informatsioonilist ja muud abi eluruumide üürnikele.
kaasab materiaalseid vahendeid ja Eesti ning välisorganisatsioonidelt muid annetusi käesoleva põhikirjaga ettenähtud eesmärkide täitmiseks.
osaleb projektide kirjutamises ja realiseerimises. Loob enda tegevuseks ning eesmärkide täitmiseks vajaliku taristu, tagab selle töö ja arengu.

Audiitor
Audest Auditorteenuste OÜ
Juri Nedaškovski
Rakvere 5a
41531 Jõhvi
Tel. 33 70571, fax. 33 70528
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.